9 asju teha oma 20s saada miljonäriks 30

Saades miljonär 30 on võimalik, ja sa ei pea leidnud järgmine Facebooki või Snapchat või võita Powerball jackpot teha. Palju tavalised inimesed on seda teinud.

Selleks, et jõuaksite seitsme näitaja märk, me ümardatakse üheksa nõuannet inimestelt, kes sai miljonäre noores eas. Me ei saa garanteerida miljonär staatuse, kuid teeme neid asju ei haiget oma koefitsiendid:

1. Keskendu teenida

“Tänapäeva majanduskeskkonnas ei saa salvestada viis miljonär staatuse,” kirjutab Grant Cardone, kes läks katki ja võlga 21 isevalmistatud miljonär 30. “Esimene samm on keskenduda suurendada oma tulu juurdekasvuga ja korrates seda ja võttes kiirlaenud.

“Minu sissetulek oli 3000 $ kuus ja üheksa aastat hiljem oli $ 20.000 kuus. Alustage pärast raha ning see sunnib teid juhtida tulude ja näha võimalusi.”

Teenida rohkem raha on sageli lihtsam öelda kui teha, kuid enamik inimesi on võimalusi. Loe 50 kuidas tuua täiendava tulu mõned kõrgelt tasustatud töökohti, mida saate teha küljel, kuidas saab teenida passiivset tulu, ja kuidas alustada külg-sagin on naine, kes teenisid kuni $ 4000 kuus küljel .

2. Salvesta investeerida, ei päästa säästa
Kirjutab Cardone:

Ainus põhjus säästa raha investeerida seda. Pane oma salvestatud raha tagatud püha (puutumatu) kontosid. Ära kasuta neid kontosid midagi, isegi mitte hädaolukorras. See sunnib teid jätkuvalt järgima esimene etapp (kasv tulu). Sel päeval, vähemalt kaks korda aastas, ma olen katki, sest ma alati investeerida oma ülejäägid arvesse ettevõtmised Ma ei pääse.

Investeerimine ei ole nii keeruline või hirmuäratav kui me teeme seda läbi olema. Lihtsaim lähtepunkt on aidata kaasa oma 401 (k), kui tööandja pakub üks ja täiel määral ära oma firma 401 (k) võistluse programmi – mis on sisuliselt vaba raha – kui see on olemas.

Järgmine kaaluda raha annetamine poole Roth IRA või traditsioonilised IRA, Pensionikontode erineva panuse piirid ja tulumaksu struktuurid – mis ühe saate, sõltub teie sissetulekust. Kui sul on veel raha üle jäänud, saab teadus odavat indeks vahendite mida Warren Buffett soovitab, ja uurida online-investeeringute platvormid tuntud kui “robo-nõunikud.”

Võti järjekindlalt jätma raha on teha seda automaatselt. Nii saate kunagi näha isegi raha sa kaasa ja saate teada, et ilma selleta elada.

3. Küsi abi

“Teatud hetkel minu asi, ma ei saanud kasvada kaugemale, kuni ma tööle mõned olulised inimesed,” kirjutab Daniel Ally, kes sai miljonäriks vähem kui viis aastat 24.

Ta jätkas:

Paludes abi smslaen ei olnud minu forte, kuid mul oli, et see juhtub. Kuu jooksul oli mul advokaat, toimetaja, isiklik treener, osalise tööajaga kokk ja muu personal. See maksis mulle terve varanduse alguses, kuid lõpuks aitas push mind sisse miljonini. Enamik inimesi ei küsi abi, sest nende ego on takistuseks.

Paludes abi ulatub rentides võtmeisikud. Kuna ise tehtud miljonär Steve Sieboldi selgitab oma raamatus “Kuidas rikkad inimesed Mõtle,” rikas ei karda, et rahastada oma tulevasi teiste inimeste taskutesse laen eraisikult.

“Maailmaklassi usub kasutades teiste inimeste raha,” kirjutab ta. “Rich inimesed ei tea, lahustuvad piisavalt isiklikult endale midagi ei ole asjakohane. Tegelik küsimus on,” Kas see tasub osta, investeerida, või jätkata? ”

4. Ole otsustav

laenud“Vältida otsuse väsimus,” kirjutab Tucker Hughes, kes sai miljonär 22. “Tähelepanu on piiratud päevane ressurss ja võib olla pudelikaelaks tootlikkusele. Ükskõik vaimset vastupidamist aja jooksul arenenud, on alati saab olema piirmäära sa murda ja oma ülejäänud jõupingutusi päeval saada suboptimaalsele.

“Säilitada oma vaimset võimu, tehes kergesti pöörduv otsused binaarsed optsioonid võimalikult kiiresti ja agressiivselt plaanis korduvaid tegevusi, nii et saate täita lihtsaid ülesandeid autopiloot. Ma tean, mida ma kannan tööd ja sööb hommikusöögiks iga päev järgmisel nädalal. Kas sa?”

Hughes ei ole ainus, kes usub, arendada otsustusvõimet. Pärast õpib üle 500 miljonäre, ajakirjanik ja kirjanik Napoleon Hill leidnud, et kõik nad jagavad seda kvaliteeti.

“Analüüs mitusada inimest, kes olid kogunenud varanduse kaugemale miljoni dollari märki avalikustatud asjaolule, et igaüks neist oli kombeks otsustusvõimeline kiiresti,” Hill kirjutas oma 1937 isikliku rahastada klassikaline “Mõtle ja kasvavad Rich”.

5. Ära näita välja – näita üles

“Ma ei osta minu esimene kõrgekvaliteedilisi käekelli või auto kuni mu ettevõtete ja investeeringute tootsid mitu turvaline voogude tulu,” kirjutab Tarbimislaen. “Ma olin ikka sõidu Toyota Camry, kui olin saanud miljonär. Tuntuks oma tööeetika, mitte nipsasju, et kui osta.”

Vajad inspiratsiooni säästa rohkem ja vähem kulutada? Loe üles nõuanded ja strateegiad on tavalised inimesed, kes päästis piisavalt oma sissetulekuid pensionile enne 40.

6. Tea, millal õigeid riske ja neid järgima

binary“Enne jõudmist seitsme näitaja märk, peate te võtma palju riske,” kirjutab Ally. “Riskide võtmine nõuab palju usku ennast ja teisi, kuid seda tuleb teha. Usk on teada, et mida sa tahad juhtub lõpuks nii kaua, kui sa seda uskuda. Sa pead võtma suuri hüppeid oma elu, mõnikord isegi ei tea kus see viib. Kuid see tasub end ära, kui sa teisele poole, isegi kui sa põletada silla või kaks protsessi. ”

Sa ei saa rikkaks madala ootused – jõukamate, kõige edukamad inimesed mõelda suurelt ja mängida võita.

Mängides võita igal aspekti elu nõuab element riskide võtmist ja mugavuse taseme ebakindlus, see võiks olla vahe elavad keskmine eluiga ja elavad jõukalt, ütleb ise tehtud miljonär

6. Tea, millal õigeid riske ja neid järgima
“Enne jõudmist seitsme näitaja märk, peate te võtma palju riske,” kirjutab Ally. “Riskide võtmine nõuab palju usku ennast ja teisi, kuid seda tuleb teha. Usk on teada, et mida sa tahad juhtub lõpuks nii kaua, kui sa seda uskuda. Sa pead võtma suuri hüppeid oma elu, mõnikord isegi ei tea kus see viib. Kuid see tasub end ära, kui sa teisele poole, isegi kui sa põletada silla või kaks protsessi. ”

Sa ei saa rikkaks madala ootused – jõukamate, kõige edukamad inimesed mõelda suurelt ja mängida võita.

Mängides võita igal aspekti elu nõuab element riskide võtmist ja mugavuse taseme ebakindlus, see võiks olla vahe elavad keskmine eluiga ja elavad jõukalt, ütleb ise tehtud miljonär väikelaen, kes on õppinud ka uskumatult rikkad inimesed enne levitava oma raamatus “Secrets of the Millionaire Mind”.

, kes on õppinud ka uskumatult rikkad inimesed enne levitava oma raamatus “Secrets of the Millionaire Mind“.

7. Invest ise

“Kõige kindlam investeering ma olen kunagi teinud on minu tulevik,” kirjutab Hughes. “Loe vähemalt 30 minutit päevas, kuulata asjakohaseid podcastid sõidu ajal otsima mentorid tugevasti. Sul ei ole lihtsalt vaja olla kapten oma valdkonnas, pead olema Muodokas geenius suudab räägivad igal teemal kas see on finants-, poliitiline või spordiga seotud. Söö teadmisi nagu õhk ja pane oma tegevuse õppimine ennekõike. ”

Paljud tänapäeva edukad ja rikkad inimesed teeni raha internetis. Võtke Warren Buffett, näiteks, kes hindab, et 80% tema tööpäev on pühendatud lugemist.

8. Master pehmete oskuste ja koostööd teistega

Ehitus õnn võtab inimeste oskused ja võlu just nii palju kui see strateegia.

Nagu Hill hoiatas, “Enamik inimesi kaotavad oma positsioone ja nende suured võimalused elus, sest see viga, kui kõik muud põhjused kokku.”

Ja miljardär Mark Cuban öeldes on ettevõtja artikli kohta võtmed on edukas äri: “Inimesed vihkavad tegelevad inimesed, kes on jobud. See on alati lihtsam olla kena, kui olla jobu. Ära ole jobu.”

Nagu öeldud, on selge piir koostööd teistega ja on nõrk vastane.

“Protsessis jõudmist seitsme näitaja märk, ma olen õppinud tegelevad inimesed on kõige olulisem omadus,” kirjutab Laenudest.ee. “Keegi ei saa saada miljonäriks teadmata, kuidas teha inimestega välja tuua. Sa pead olema valmis, kui oma parimad sõbrad lülita teie või teie perekond reedab sind. Mõnikord juhtub kõige ettearvamatu korda.”

9. Shoot $ 10 miljonit ei $ 1.000.000

kiirlaenud“Ainus suur rahaline viga Olen teinud ei mõelnud piisavalt suur,” kirjutab Cardone. “Ma kutsun teid üles minna üle laen kinnisvara tagatisel. Ei ole rahanappus sellel planeedil, vaid inimeste nappus mõelnud piisavalt suur.”