Kuidas saada laenu isegi Bad Credit

laenOn võimalik saada laenud, kui teil on halb krediidi. Oluline on teha arukaid valikuid kui laenuvõtja ja alustada teele ümberehitust oma krediitkaardi. See võib tunduda valdav, kuid mõned planeerimine saad raha, mida sa vajad ja saada kontrolli oma rahandust.

1: Õpi vahet turvatud ja tagatiseta laenu.

Tagatiseta laen on üks, mis on varundada tagatise (kodu, auto või vara, näiteks.) Teiselt poolt, tagatiseta laenu ei ole mingit tagatist selle taga, nii et nad on ohtlikum laenuandjad teha ja seetõttu tulevad kõrgema intressimääraga. Tuntud ka isiklikud laenud, tagatiseta laenud on peamiselt väikese koguse laenude katmiseks kasutatakse renoveerimiseks, väikeste ostude (arvutid, muruniidukid, turvasüsteemid) või katta ootamatuid kulusid. [1]

 • Ole selge tingimustel. Mõnedel juhtudel laenu on fikseeritud intressimääraga ja määratud maksetähtaeg. Muudel juhtudel võib laenu töötavad nagu uueneva krediidiliini ja tulla muutuv intressimäär.
 • Arvuta maksu-aja kokkuhoid. Võite arvata intressid tagatud laenud nagu hüpoteekide või õppelaenu. Huvi tagatiseta laenu ei ole maksuvabad.

2: Olge laenud, sularaha ettemaksete.

kiirlaenudPalgapäeva kiirlaenud on lühiajalised, väikese summa laenu, mis on mõeldud tõusulaine teid üle, kui teil on madal sularaha. Sa kirjutad tšeki laenusumma koos tasu laenu ja jätke see laenuandja, kes siis raha tšekk, kui teil on raha, et maksta. Kui sa ei maksa õigel ajal, saad rulli laenu üle, kuid see tähendab täiendavat tasu, mis võib tõesti tõusta.

 • Pangad, ketid ja erasektori Poe operatsioone kõik pakuvad palgapäev laenud, et tulla intressimäärad koguni 500% või rohkem. Vastavalt Center for vastutustundliku laenamise keskmine intressikulude need laenud on 225% kuni 300%. [2]
 • Mõtle kaks korda enne laenates oma krediitkaardi. Krediitkaardi raha ettemaksed on kallid-intressimäärad langevad 30% kuni 40%, kui sa tegur tasud.
 • Joonis välja, mida saate endale lubada. Just seetõttu, et laenuandja laenu raha ei tähenda, et sa seda endale lubada. Kuigi pangad arvestama oma tagasimaksmise võime, kesk- laenuandjad, kes teevad suure riskiga laenude ärge võtke seda step.It on kuni teil otsustada, kas saad endale lubada laenu.

3: Oodata kõrgemat intressi ja teenustasusid.

Hind maksad vähem-kui-tähe krediit tuleb vormis kõrgema sulgemise kulud, algatamine tasud ja intressid. Laenuvõtja suurepärane krediiti võib olla sulgemise kulud, mis on 0,5% laenusummast. Ostja on madal skoor võib nõuda vahel 1-4% laenusummast lihtsalt sellepärast, et see on riskantsemate SMS-laenude ja laenuandjate ei tee nii palju raha neile.

4: Õpi oma FICO krediidi skoor on arvutatud.

Seal on viis valdkonda FICO arvab arvutamisel oma krediidi skoor, ja iga kaalutakse erinevalt laen eraisikult. Tähtsus iga alad on ligikaudu: [3]

 • Maksete ajalugu – 35%. Kõige olulisem tegur oma krediidi skoor on kas sul on häid tulemusi maksta oma võlad õigel ajal.
 • Võlgnevused – 30%. See uurib, kui palju sa praegu võlgu. Tänu raha ei ole automaatselt halb; FICO uurib, kui palju kõneaega on olemas ja kui palju see kasutate praegu.
 • Pikkus Credit History – 15%. Noor inimene, kellel ei ole krediiti tõenäoliselt on madal skoor siin, kuid seda saab tasakaalustada välja võttes rekordeid ka teistes valdkondades. Üldiselt enam krediidi ajalugu annab sulle rohkem punkte selles valdkonnas.
 • Uus Credit – 10%. Kui olete avanud mitmeid uusi kontosid lühikese aja jooksul, eriti kui sul on lühike krediidiajalugu, see võib vähendada teie skoor.
 • Tüüp kasutatud krediidi – 10%. See ala analüüsib oma jaemüük, järelmaks (nagu auto maksed), hüpoteegid ja krediitkaardid. Sinu tulemus saab olema suurem, kui sa näitad sul on hea, tasakaalustatud segu krediiti.

5: Tea, kuidas oma krediidi skoor võib mõjutada laenu.

Teie krediit on otsene mõju sellele, kas teil on õigus saada laenu, samuti summa intressid laenu. Laenuandjad uurib oma krediidi skoor, et teha kindlaks, kas teil on hea riski ja tõenäoliselt tegelikult laenu tagasi maksma. [4] Saada tarbimislaenu ja heades, tahad head krediidi skoor. Kui teil on halb krediidi skoor, näha, mida saate teha, et parandada oma krediidi enne laenu võtmist.

6: Telli oma boonuspunktide aruanne ja kontrollida vigu.

On olemas kolm krediidi bürood laenuandjad võivad kasutada, et kontrollida oma krediidi skoor – Laen.ee, Bigbank.ee ja Sihtlaen.ee – ja nad annavad teile tasuta koopia oma krediidi aruande üks kord aastas. Teie boonuspunktide aruanne arvutamiseks kasutatakse oma krediidi skoor, nii et see on oluline, et te vaadata oma aruande ükskõik vigu. Pange tähele, et krediidiinfo võib kasutada erinevaid versioone FICO skoor, nii et sa peaksid kontrollima kõik kolm aruannet aastas.

 • Telli oma krediitkaardi aruanne Laenudest.ee. Pea meeles, siis antakse tasuta koopia oma krediidi aruannetes mitte krediidi hinded. Sa peaaegu alati maksma väikese tasu eest, et teada saada teie tegelik tulemus.

7: Vaidluste vigu oma krediidi report.

sms-laenKui sa ei leia viga oma krediitkaardi aruanne – võibolla ära tasunud väikelaen, kuid see näitab üles oma aruandes tasumata – siis on vaja veendumaks, need vead on parandatud. Alusta jõuda müüja, kes teatas ebaõiget teavet ning paluda neil viga parandada. Võta krediidi büroo samuti, pakkudes koopiad mingit tõendusmaterjali neil on vale informatsiooni. Büroode peavad uurima oma nõude 30 päeva jooksul. [5]

 • Kui võimalik, suhelda kõigiga posti teel, hoides koopiad kirjavahetusest tõendi.

8: Saada tagatiseks krediitkaardi.

Tagatud krediitkaardid aitab teil taastada oma krediitkaardi, võimaldades luua järjepidev tagasimaksmise ajalugu. Nad töötavad nii: Sa valid teatud summa raha peale kaardi (tagatisraha) ja mis esindab oma kulutusi piirata. Nagu te tagasi maksta summa, mida “tasuta” kaardile, see muutub kättesaadavaks teile uuesti.

 • Sisseoste madalaim tasud ja tariifid. On kaks seotud kulud tagatud krediitkaardid: aastamaksu ja intressimäära. Kas teie teadusuuringud leida kaarti, mis on kõige odavamad teile.
 • Avasta “hübriid” kaardid. Mõned kaardid on hübriidid turvatud kaardi ja regulaarne krediitkaardiga. Need võimaldavad laenuvõtja krediidilimiit, mis on suuremad kui nende tagatisraha. Need kaardid on tavaliselt tulevad kõrged intressimäärad.