Leida kõige madalama laenu

Leida kõige madalama laenu

LaenSeoses intressimäärade väiksem kui varem, seal on kunagi olnud paremat aega, et saada isiklikku laenu. Odavaim laenud on tavaliselt vaid need, kellel on kõrge krediidi hinded ja sa pead, et tagada teile kursis tagasimaksed enne taotluse.

Rakendades odavat laenu

Kasutades abikõlblikkuse kontroll, nagu Laenudest.ee, annan teile näidata oma eduvõimalusi. Laenudest ei jäta märgi oma krediidi faili, kuid ka ei garanteeri sa aktsepteerida oma laenu.

Plusse ja miinuseid laenu

smslaen

Olgem ausad, enamik inimesi mingil hetkel oma elus on vaja laenata raha. Seega on oluline aru saada plusse ja miinuseid erinevate väikelaen, samuti kuidas tagada parim hind. Kui ei ole, siis võiks lõpuks koos halb asi – ja kulukas krediiti saab saata teile allaminevasse võla spiraal.

Tagatud laenud

Kiirlaenud võib üldjoontes jagada kahte kategooriasse: tagatud ja tagamata. Mis tagatud laenu, laenuandja nõuda mingi tagatis raha, mida laenata, sageli maja või auto. Kui te ei täida maksed, pangaga elamuhoiupanga saab siis müüa vara selge võlg.
Tavaliselt võite laenata suurtes kogustes koos tagatud laenu ja madalama intressimääraga. Plus, saate tagasi maksma võla üle pika aja, võib-olla kümme või 15 aastat.
Kuid tagatud laenud on riskantsem kui tagatiseta laene, sest võid kaotada oma tagatiseks, kui te ei saa kustutada võlg. Sa peaksid seetõttu kaaluma hoolikalt – ning kaaluda ka teisi võimalusi – enne välja tagatud tarbimislaen.

Isiklikud laenud

LaenudTagatiseta laen, mida sageli nimetatakse ka isikliku laenu, ei ole tagatud igasuguse vara. Muidugi, sa ikka pead maksma raha tagasi ja laenuandja võiks jätkata teid kohtusse, kui vaja, et saada oma raha tagasi. Aga sa ei pea panna oma maja või auto tagatisel.

Aidata eelarve

Tavaliselt saab laenutada nii vähe kui £ 1000 kuni maksimaalselt £ 25,000 isikliku laenu. Intressimäär on tavaliselt fikseeritud ja maksad tagasi võla üle määratud tähtaja, tavaliselt üks, kolm või viis aastat. Isiklikud laenud võivad seega aidata teil eelarvet, sest sa tead kohe alguses kogukulu oma võlakohustused ja kui kaua nad võtavad selge.

Pulmad laenu

Näiteks, kui olete abielluda ja pulmi on seatud maksma £ 7500, siis võiks võtta laenu £ 7500 kell 5% kolme aasta jooksul. Kuumakse oleks fikseeritud £ 224,41 ja sa maksaksid kokku huvides £ 578,76 üle 36 kuu perspektiivis.
võlgade konsolideerimise
Kui olete eel muud võlad kõrge intressimääraga, isikliku laenu saab hea viis juhtida oma laene ning vähendada kulusid. Oletame, et teil on üles ehitatud võla £ 3000 kohta poe kaart, mis laeb huvi 29%. Sa võid võtta laenu £ 3000 kell, ütleme, 8%, et maksta ära salvestada kaardi tasakaal ja vähendada kuumakse.
Kui te ka tükeldada salvestada kaardi, siis ei oleks kiusatust minna levib pidutsema ja lisada oma võlakoormat!

Intressimäärad

Intressimäärad isiklikud laenud erinevad turul, kuid ligikaudse rusikareegel, seda rohkem sa laenata, seda madalam. Näiteks võite maksma intressi 9% iga £ 3000 laenu, kuid ainult 6% suuruse laenu £ 7000. Seega võib ta mõtet laenata suurema summa, ütleme 7000 £ asemel £ 6500.
Lihtsalt veenduge, et te ei võtaks võlga, et te ei saa endale lubada maksta.

Laenu tähtaeg

Suurus laenu mingil määral kindlaks laenu tähtaeg. See on näiteks raske ära tasuma 7000 £ laenu vaid ühe aasta kuumaksed oleksid suhteliselt kõrge. Samas, kui sa laenata ainult £ 1000, tähtajaga 12 kuud on paremini hallatavaks.
Sul on ka kaaluda kaasnevaid kulusid laenu perspektiivis pikem sõna, seda väiksem on kuumaksed – kuid seda suurem kogumaksumusest. Vaata siia: https://www.laenudest.ee/smslaen/
Näiteks oletame, et sa laenata 3000 £ kolme aasta jooksul 7%. Igakuised maksed oleks £ 93, siis maksaks kokku huvides £ 348. Kui te pikendas kuni viis aastat, kuumaksega langeks £ 60, kuid sa maksaksid £ 600 kokku huvi.

Krediidi rekord

RahaIntressimäärad isiklikud laenud sõltub osaliselt laenu summa ja tähtaeg. Kuid laenuandjad hindavad oma krediidivõime, tavaliselt vaadates oma krediidi faili. Madalaim on reserveeritud parimad kliendid – see tähendab, et laenuvõtjatele plekita krediidi rekord.
Kui teil on hinnatud tõenäoliselt ei täida laenu tõttu halb krediidi ajalugu, siis tuleb tasuda kõrgemat intressi või oma taotlus lükatakse tagasi.
Teisisõnu, ei ole mingit garantiid, et te saada reklaamitud määr. Laenuandjad on lubatud kiidelda madalate esindaja määr, kui need määrad on laetud 51% edukate taotlejate, mis tähendab ligi pool võiks küsida kõrgemat määra.

Bad krediidi laenu

Mõned ettevõtted on spetsialiseerunud laenamine raha inimestele halb krediidi rekord. Intressimäärad on kahtlemata kõrge, kuid halb krediidi laenu aitab teil välja raskes finantsolukorras kohapeal. Samuti võib see aidata teil puhastada oma krediidi faili. Raha saad teenida siin: https://et.binarybonus.eu/too-kodus-teeni-raha-internetis/
Kui olete kursis tagasimaksed, siis võib osutuda teiste laenuandjate, et saate hallata oma võlad ja nii parandada oma võimalusi saada paremat lahendust järgmine kord. Teise pigem madala krediidiskoor võib olla edukamad, kui nad taotleda tagatud laenu.
Kui olete keeldunud laenu, proovige mitte teha liiga palju uute taotluste, nagu igaüks jätab jälje – ja laenuandjad on ettevaatlikud inimesed, kes sageli taotleda laenu.

Ennetähtaegse tagastamise

Võite maksta ära oma võlg enne laenu tähtaja, kui sa tuled mõned raha. Aga olge ennetähtaegse tagastamise tasu. Paljud laenuandjad kehtestada karistus ennetähtaegse tagastamise mis võib hävitada võimalikud huvi säästud.
Mõned laenuandjad tasu kokkulepe tasude laen eraisikult, mida sa peaksid kaasata oma kulu arvutused.

Makse kaitse kindlustus

Laenuandja ilmselt proovida müüa makse kindlustus (PPI) – mõnikord nimetatakse õnnetusjuhtumite, haiguste ja Töötuse kaitse – kui laenu võtta. PPI on ette nähtud laenumaksete kui te ei saa töötada, võib-olla, kui sa kaotad oma töö või haigestuvad – ja see võib olla kasulik. Samas on oluline, et lugeda väikeses kirjas mis tahes poliitika ja mõista erinevaid erandid.

Sa peaksid ka sisseoste parima hinna ja automaatselt ei nõustu tegelema paku oma laenuandja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *